| Název | E-Tourneo Custom 340 BEV |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 160 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Tourneo Custom (NXN) (od 07/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1958 mm |
| Šířka | 2032 mm |
| Délka | 5050 mm |
| Rozvor | 3100 mm |
| Objem kufru | 672 / - l |
| Hmotnost | 2660 / 3350 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 22 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 8 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 1 571 790 Kč |
| Název | 5.0 Ti-VCT V8 GT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Centrální a přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 5100 RPM |
| Objem | 5038 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 328 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Mustang (LAE) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1404 mm |
| Šířka | 1916 mm |
| Délka | 4810 mm |
| Rozvor | 2719 mm |
| Objem kufru | 381 / - l |
| Hmotnost | 1808 / 2135 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 12.4 l/100km |
| Ve městě | 20 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 61 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 604 900 Kč |