| Název | E-Transit Courier van |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 0 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Transit Courier (N3P) (od 03/25) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1827 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Délka | 4337 mm |
| Rozvor | 2692 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1549 / 2250 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 907 500 Kč |
| Název | 1.0 EcoBoost Hybrid ST PowerShift automat |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 124 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Puma (J2K) (od 01/25) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1555 mm |
| Šířka | 1805 mm |
| Délka | 4214 mm |
| Rozvor | 2588 mm |
| Objem kufru | 523 / - l |
| Hmotnost | 1563 / 2015 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 157 |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 868 900 Kč |