| Název | 2.0 EcoBlue 4x4 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 2000 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Ranger (2AB) (od 03/23) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1874 mm |
| Šířka | 1918 mm |
| Délka | 5370 mm |
| Rozvor | 3270 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2329 / 3190 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 235 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | pickup |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 1 185 000 Kč |
| Název | van 2.0 EcoBlue |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1995 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 77 kW |
| Max. rychlost | 0 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Transit (F*D) (od 06/19) |
| model od | 2019 |
| motor od | 2019 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 2533 mm |
| Šířka | 2059 mm |
| Délka | 5531 mm |
| Rozvor | 3300 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2074 / 3140 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 70 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2450 kg |
| Cena | 1 148 653 Kč |