| Název | CENTRIQ 2WD |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 478 kW |
| Max. rychlost | 260 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | IONIQ 5 (NE) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1585 mm |
| Šířka | 1940 mm |
| Délka | 4715 mm |
| Rozvor | 3000 mm |
| Objem kufru | 480 / - l |
| Hmotnost | 2275 / 2660 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 142 |
| Kombinovaná | 21 kWh/100km |
| Ve městě | 14 kWh/100km |
| Mimo město | 15 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 448 km |
| Dojezd WLTP | 448 km |
| Dojezd město | 589 km |
| Kapacita baterie hrubá | 84 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 477 kg |
| Technologie baterie | Nikl-kobalt-mangan (NCM) |
| Nabíjecí výkon AC | 11 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 260 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 799 990 Kč |
| Název | UNIQ AWD |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 160 kW |
| Max. rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | IONIQ 9 (ME1) (od 07/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1790 mm |
| Šířka | 1980 mm |
| Délka | 5060 mm |
| Rozvor | 3130 mm |
| Objem kufru | 338 / 908 l |
| Hmotnost | 2594 / 3180 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 174 |
| Kombinovaná | 19 kWh/100km |
| Ve městě | 13 kWh/100km |
| Mimo město | 15 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 620 km |
| Dojezd WLTP | 620 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 110 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | 11 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 233 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 764 990 Kč |