Jihokorejská automobilka Hyundai nabízí celkem 16 modelů, namátkově třeba Bayon, Boulder, Inster, IONIQ 5 nebo IONIQ 5 N. IONIQ 5 N patří s délkou 4,715 metru k těm větším, šířka je pak 1,94 m, výška 1,585 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
IONIQ 5 N se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z dubna 2026. Základní výbava N startuje na 1 799 990 Kč, model je dostupný v 2 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou CENTRIQ 2WD. IONIQ 5 N je dostupný pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za CENTRIQ 2WD ve výbavě N platili přibližně 18 580 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 429 610 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Hyundai IONIQ 5 N je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Hyundai Tarif v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 1 kus modelu Hyundai IONIQ 5 N.
Za posledních 9 měsíců (od srpna 2024) bylo celkem registrováno 11 kusů. S klesajícím trendem registrací.
Značka Hyundai získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,1 z 10 a obsadila 12. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Hyundai dlouhodobou průměrnou poruchovost 27,2 % (12. z 14 značek v žebříčku).
Norský youtuber Bjørn Nyland model otestoval celkem 4× v letech 2024 napříč 2 variantami a generacemi. Nejlepší naměřené hodnoty: při 90 km/h 210 Wh/km (dosah 373 km) (Ioniq 5 N), při 120 km/h 301 Wh/km (dosah 260 km) (Ioniq 5 N), 1000km challenge 9 h 55 min (průměr 100,8 km/h) (Ioniq 5 N, 2024), špičkový výkon DC nabíjení 257 kW (84 kWh). Závorka u každé hodnoty uvádí konkrétní variantu a rok testu — výsledky novější generace se proto mohou výrazně lišit od starších verzí. Data pocházejí z jeho veřejné testovací databáze, která obsahuje měření za pevně kontrolovaných podmínek (ustálená rychlost, GPS verifikace, zaznamenaný stav baterie).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 478 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 260 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 - - s |
| Série | IONIQ 5 (NE) (od 03/24) |
| Začátek výroby | NE |
| Začátek výroby modelu | IONIQ 5 N |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1585mm |
| Šířka | 2116mm |
| Délka | 4715mm |
| Rozvor | 3000 mm |
| Objem kufru | 480 / - l |
| Hmotnost | 2275 - -/2660 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 142 |
| Kombinovaná | 21 - -l/100km |
| Město | 14 l/100km |
| Mimo město | 15 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 448 km |
| Dojezd WLTP | 448 km |
| Dojezd město | 589 km |
| Kapacita baterie hrubá | 84 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 477 kg |
| Technologie baterie | Nikl-kobalt-mangan (NCM) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 799 990 Kč - 1 799 990 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |