Hyundai IONIQ 5 N ve verzi CENTRIQ 2WD je vůz střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 478 kW (650 koní) a točivým momentem 770 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 3 sekundy a maximální rychlost je 260 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 210,1 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 84 kWh (brutto) umožňuje dojezd až 448 km dle WLTP při kombinované spotřebě 21 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě. Funkce V2L umožňuje napájet externí spotřebiče.
S délkou 4 715 mm, šířkou 1 940 mm a výškou 1 585 mm (rozvor 3 000 mm) patří do kategorie Střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 480 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 275 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 660 kg. Světlá výška 142 mm a průměr otáčení 12 m doplňují profil vozu.
Cena Hyundai IONIQ 5 N CENTRIQ 2WD startuje na 1 799 990 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 1. 2026.
| Název | CENTRIQ 2WD |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 478 kW |
| Maximální rychlost | 260 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 s |
| Série | IONIQ 5 (NE) N (od 03/24) |
| Začátek výroby | NE |
| Začátek výroby modelu | IONIQ 5 N |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1585mm |
| Šířka | 2116mm |
| Délka | 4715mm |
| Rozvor | 3000 mm |
| Objem kufru | 480 / - l |
| Hmotnost | 2275 / 2660 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 142 |
| Kombinovaná | 21l/100km |
| Město | 14 l/100km |
| Mimo město | 15 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 448 km |
| Dojezd WLTP | 448 km |
| Dojezd město | 589 km |
| Kapacita baterie hrubá | 84 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 477 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 455 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 70 min. (DC nabíjecí stanice 50,0 kW), 18 min. (DC nabíjecí stanice 260,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 799 990 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |