Jihokorejská automobilka Hyundai nabízí celkem 16 modelů, namátkově třeba Bayon, Boulder, Inster, IONIQ 5 nebo IONIQ 5 N. IONIQ 5 patří s délkou 4,655 metru k těm větším, šířka je pak 1,89 m, výška 1,605 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
IONIQ 5 se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z února 2026. Základní výbava Select startuje na 1 129 990 Kč, model je dostupný v 5 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou 2WD. Vůz Hyundai IONIQ 5 lze sehnat jak ve variantě s pohonem zadních kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací 4WD a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 410 tisíc Kč.
V současné době je na Hyundai IONIQ 5 k dispozici zvýhodněná cena od 1 059 990 Kč, což představuje úsporu 70 000 Kč (6 %) oproti běžné ceníkové ceně. Sleva 7%.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 2WD ve výbavě Select platili přibližně 11 664 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 269 690 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Hyundai IONIQ 5 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Hyundai Tarif v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V březnu 2026 bylo v ČR registrováno 14 kusů modelu Hyundai IONIQ 5, z toho 4 nové a 10 ojetých. Podobný počet registrací měly Audi Q5 Sportback (14 kusů), Jeep Avenger spalovací (14 kusů) nebo Land Rover Range Rover Evoque (14 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od listopadu 2024) bylo celkem registrováno 120 kusů. S klesajícím trendem registrací.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal Hyundai IONIQ 5 hodnocení 6,5 z 10. Značka Hyundai celkově obsadila 12. místo z 39 hodnocených značek se skóre 8,1.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje Hyundai IONIQ 5 ve stáří 2–3 roky míru závad 4,9 % (32. místo). Značka Hyundai má dlouhodobou průměrnou poruchovost 27,2 % (12. z 14 značek).
Uživatelé nejčastěji porovnávají Hyundai IONIQ 5 s modely Škoda Enyaq, KIA EV6 nebo Škoda Elroq.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | RWD |
| Výkon | 125 kW - 239 kW |
| Maximální rychlost | 185 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 - 8 s |
| Série | IONIQ 5 (NE) (od 08/24) |
| Začátek výroby | NE |
| Začátek výroby modelu | IONIQ 5 (63 kWh) |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1605mm |
| Šířka | 2116mm |
| Délka | 4655mm |
| Rozvor | 3000 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 1955 - 2165/2470 - 2685 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 15 - 18l/100km |
| Město | 10 - 12 l/100km |
| Mimo město | 10 - 13 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 440 - 495 km |
| Dojezd WLTP | 440 - 495 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 63 - 84 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 370 - 477 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 129 990 Kč - 1 539 990 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 - 1600 kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Hyundai Ioniq 5 test: Rodinné auto si myslí, že je GTIBil Magasinet
- Extrémně rychlé nabíjení (10-80% za 18 min),Enormní vnitřní prostor díky 3m rozvoru,Sportovní jízda i s rodinnou praktičností
- Není nejnovější model na trhu,Tvrdší odpružení v N-Line verzi,Obrovská karoserie pro GTI styl