| Název | 2WD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 185 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | IONIQ 5 (NE) (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1605 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4655 mm |
| Rozvor | 3000 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 1955 / 2470 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 1 129 990 Kč |
| Název | 300h automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4400 RPM |
| Objem | 1987 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 146 kW |
| Max. rychlost | 177 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | UX (ZA1) (od 03/19) |
| model od | 2019 |
| motor od | 2019 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1540 mm |
| Šířka | 1840 mm |
| Délka | 4495 mm |
| Rozvor | 2640 mm |
| Objem kufru | 320 / - l |
| Hmotnost | 1495 / 2110 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 43 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 1 130 000 Kč |