| Název | Gladiator 3.6 V6 285 HP |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | V6 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 353 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 3604 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 213 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | 1905 mm |
| Šířka | 1875 mm |
| Délka | 5537 mm |
| Rozvor | 3487 mm |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | 2115 / 2631 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 12.4 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 83.3 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | 3493 kg |
| Cena | - Kč |
| Název | D350 AWD automat |
| Palivo | Diesel |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1250 RPM |
| Objem | 2997 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 183 kW |
| Max. rychlost | 194 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Discovery (L462) (od 03/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1846 mm |
| Šířka | 2073 mm |
| Délka | 4956 mm |
| Rozvor | 2923 mm |
| Objem kufru | 986 / 1231 l |
| Hmotnost | 2391 / 3080 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 283 |
| Kombinovaná | 8.2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 89 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 011 615 Kč |