| Název | 2.0 T-GDI Plug-in-Hybrid Summit Reserve 4xe automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 1995 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 280 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Grand Cherokee (WL) (od 07/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1858 mm |
| Šířka | 1968 mm |
| Délka | 4914 mm |
| Rozvor | 2964 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 2434 / 3075 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 275 |
| Kombinovaná | 2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 72 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2332 kg |
| Cena | 2 349 900 Kč |
| Název | GT AWD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 374 kW |
| Max. rychlost | 220 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | EV9 (MV1) GT (od 07/25) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1755 mm |
| Šířka | 1980 mm |
| Délka | 5015 mm |
| Rozvor | 3100 mm |
| Objem kufru | 333 / 807 l |
| Hmotnost | 2664 / 3240 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 177 |
| Kombinovaná | 22 l/100km |
| Ve městě | 15 l/100km |
| Mimo město | 17 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 2 324 980 Kč |