| Název | 2.0 T-GDI Plug-in-Hybrid Summit Reserve 4xe automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 1995 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 280 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Grand Cherokee (WL) (od 07/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1858 mm |
| Šířka | 1968 mm |
| Délka | 4914 mm |
| Rozvor | 2964 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 2434 / 3075 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 275 |
| Kombinovaná | 2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 72 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2332 kg |
| Cena | 2 349 900 Kč |
| Název | D250 automat |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1250 RPM |
| Objem | 2997 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 183 kW |
| Max. rychlost | 206 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Range Rover Sport (L461) (od 09/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1820 mm |
| Šířka | 2043 mm |
| Délka | 4946 mm |
| Rozvor | 2997 mm |
| Objem kufru | 647 / - l |
| Hmotnost | 2390 / 3220 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 280 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 369 095 Kč |