| Název | Grand 2.2 Diesel 4WD |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1400 RPM |
| Objem | 2157 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 149 kW |
| Max. rychlost | 177 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Musso (QK) (od 04/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1885 mm |
| Šířka | 1950 mm |
| Délka | 5405 mm |
| Rozvor | 3210 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2175 / 3260 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 220 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 75 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2600 kg |
| Cena | 785 290 Kč |
| Název | EVX |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 152 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Torres EVX (UK) (od 04/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1715 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4715 mm |
| Rozvor | 2680 mm |
| Objem kufru | 703 / - l |
| Hmotnost | 1915 / 2410 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 169 |
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 500 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 879 900 Kč |