| Název | Kia Ceed 1.5 T-GDI Ultimate Edition |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1482 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 103 kW |
| Max. rychlost | 197 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Ceed (CD) (od 10/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1447 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Délka | 4315 mm |
| Rozvor | 2650 mm |
| Objem kufru | 395 / - l |
| Hmotnost | 1330 / 1820 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 610 kg |
| Brzděný | 1210 kg |
| Cena | 474 980 Kč |
| Název | 2.0 TSI 4x4 DSG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 228 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Octavia (NX) sedan (od 05/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1470 mm |
| Šířka | 1829 mm |
| Délka | 4698 mm |
| Rozvor | 2686 mm |
| Objem kufru | 600 / - l |
| Hmotnost | 1537 / 2040 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 158 |
| Kombinovaná | 6.7 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1700 kg |
| Cena | 609 900 Kč |