Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2025
Česká automobilka Škoda nabízí v součtu 18 modelů, namátkově třeba Octavia, Octavia RS, Superb, Elroq nebo Elroq RS. Octavia patří s délkou 4,698 metru k těm menším, šířka je pak 1,829 m, výška 1,47 m. Míry průměrného sedanu jsou pak 4,93 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,47 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde je oddělen zavazadelník od prostoru pro cestující.
Octavia se vyrábí v devíti různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z března 2026. Základní výbava Essence startuje na 609 900 Kč, model je dostupný v 5 různých výbavách. Spektrum motorizací potěší spíše příznivce benzínu, je jich totiž více než naftových. Dostupné jsou ve výkonech 114, 148 nebo 201 koní. Nejostřejší z nich (2.0 TSI 4x4 DSG) dosahuje maximální rychlosti 228 km/h a na stovku se dostane za 6 sekund.
Dostupná je verze se sedmistupňovou automatickou převodovkou 1.5 TSI ACT mHEV DSG. Za automatickou převodovku oproti běžné manuální šestistupňové spojené se stejným agregátem připlatíte 20 tisíc. Vůz Škoda Octavia lze sehnat jak ve variantě s pohonem kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací 2.0 TSI 4x4 DSG a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 330 tisíc Kč.
Aktuální generace Škoda Octavia je v prodeji od roku 2024.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 2.0 TSI 4x4 DSG ve výbavě Essence platili přibližně 9 702 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 224 340 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Škoda Octavia je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Škoda bez starostí v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 2 457 kusů modelu Škoda Octavia, z toho 1 416 nových a 1 041 ojetých. Tím se řadí jako vůbec nejregistrovanější vůz v ČR. Podobný počet registrací měly Škoda Fabia (1 961 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 29 827 kusů.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal Škoda Octavia hodnocení 5,5 z 10. Značka Škoda celkově obsadila 23. místo z 39 hodnocených značek se skóre 7,5.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje Škoda Octavia ve stáří 2–3 roky míru závad 6,9 % (72. místo). Značka Škoda má dlouhodobou průměrnou poruchovost 23,0 % (5. z 14 značek).
Škoda Octavia si napříč evropským trhem dlouhodobě udržuje pozici mimořádně praktického a všestranného rodinného vozu, který díky obřímu zavazadelníku o objemu 640 litrů a velkorysému prostoru pro cestující hravě překonává i mnohá módní SUV. Chválu pravidelně sklízí promyšlená ergonomie a solidní paleta motorizací, z níž dynamikou a efektivitou vyčnívají zejména úsporné benzinové mild-hybridy 1.5 TSI e-TEC o výkonu 115 či 150 koní, svižné varianty 2.0 TSI s výkonem 204 koní kombinované s pohonem 4x4, ale i tradiční silné diesely 2.0 TDI se 150 koňmi. Přestože auto nabízí vynikající komfort na kvalitních dálnicích, objevují se i jasné výtky směřující k příliš měkkému naladění podvozku, které při plném naložení a extrémních vyhýbacích manévrech vede k nepříjemným náklonům karoserie a výrazné ztrátě stability zádě. Kritika místy míří také na specifické technické problémy starších kusů, jako jsou zlobící dvouspojkové automaty DSG či úniky oleje z motoru, a u nových modelů pak zaznívají povzdechy nad mírně horším odhlučněním kabiny nebo zúženou nabídkou, ze které zmizela populární utěreněná verze Scout. I přes tyto částečné dynamické a technické nedostatky či rostoucí pořizovací ceny je však vůz považován za fenomenální volbu a naprostá většina testujících jej pro jeho špičkový poměr ceny, spolehlivosti a užitné hodnoty velmi důrazně doporučuje jako jedno z nejlepších aut pro každodenní nasazení.
Uživatelé nejčastěji porovnávají Škoda Octavia s modely Škoda Superb, Volkswagen Golf, Toyota Corolla, KIA Ceed nebo Volvo V60.
Octavia zůstává v Q1 2026 nejprodávanějším modelem Škody — globálně dodáno 46 900 vozů, byť s mírným poklesem o 5,1 %. Pokles souvisí s rozšířením koncernové nabídky v segmentu a nástupem elektrických alternativ Elroq a Enyaq. Octavia je nadále nejprodávanějším autem v Česku. Více v článku Škoda druhá v Evropě.
| Palivo | Diesel Benzín |
| Převodovka | Automatická, Manuální |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 85 kW - 150 kW |
| Maximální rychlost | 203 - 229 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 6 - 10 s |
| Série | Octavia (NX) (od 05/24) |
| Začátek výroby | NX |
| Začátek výroby modelu | Octavia 2.0 TSI |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1470mm |
| Šířka | 2003mm |
| Délka | 4698mm |
| Rozvor | 2686 mm |
| Objem kufru | 600 / - l |
| Hmotnost | 1351 - 1537/1870 - 2040 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 158 |
| Kombinovaná | 4 - 6l/100km |
| Město | 6 - 10 l/100km |
| Mimo město | 4 - 7 l/100km |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 609 900 Kč - 939 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1300 - 1700 kg |
| Nebrzděný | 670 - 750 kg |
Recenzent považuje modernizovanou Octavii se čtyřkolkou za neprůstřelný univerzál, který sice není sportovní, ale nabízí skvělou techniku a jízdní vlastnosti. Vyzdvihuje především kombinaci silného motoru 2.0 TSI, adaptivního podvozku a praktického interiéru s moderním infotainmentem.martinzmartina
- Pohon 4x4 zvyšuje bezpečnost a trakci za každého počasí
- Sportline karosérie a interiér dodávají atraktivní sportovní charakter
- 2.0 TSI motor nabízí dobrý poměr výkonu a efektivity
- Sportovní výbava a 4x4 výrazně navyšují cenu oproti základu
- Sportline podvozek může být tužší pro každodenní komfort
Vítěz srovnávacího testu Škoda Octavia zůstal v jednom ohledu úplně poslední – videoTekniikan Maailma
- Dobrý pro každodenní jízdu
- Komfortní na kvalitních silnicích
- Výborný s lehčím zatížením
- Příliš měkké odpružení při plném zatížení
- Nebezpečné chování při rychlých manévrech
- Významná nedotáčivost při vysoké hmotnosti
- Velmi problematické chování při plném naložení
Škoda Octavia – 5 důvodů, proč má takovou popularituMagazyauto
- Výjimečný prostor pro pasažéry a zavazadla
- Široká nabídka motorů včetně mild-hybridů
- Vynikající poměr ceny a hodnoty
- Žádné zápory neuvedeny
Škoda Octavia eTSI 150: test se měřeními – sedan, který působí dobřeL'Automobile Magazine
- Příjemné ovládání a nízké hmotnosti zajišťují výborný poměr výkon/spotřeba
- Velkorysý prostor pro cestující i zavazadla
- Kvalitní zpracování a praktické vychytávky typické pro Škodu
- Nadměrné využití režimu volnoběhu u převodovky
- Ceny už nejsou tak atraktivní jako dříve
- Špatně navržené dotykové ovládací prvky
Top 20 aut vynikajících: Škoda OctaviaAutoWeek
- Prostorný interiér pro cestující i zavazadla.
- Vysoká hodnota za peníze i přes nárůst cen.
- Pohodlný jízdní prožitek s předvídatelným chováním na silnici.
- Ukončená varianta plug-in hybrid, omezující nabídku pohonných jednotek.
- Měkčí odpružení může na nerovnostech působit příliš komfortně, což snižuje jistotu kontaktu s vozovkou.
- Infotainment systém a dotyková tlačítka mohou postrádat uživatelskou přívětivost.
- Obavy ohledně deaktivace válců čtyřválcového motoru.
TEST Škoda Octavia 2.0 TDI 110 kW – Pořád ideál na dlouhé cestování?Auto.cz
- Rychlý a spolehlivý nový infotainment MIB 4
- Výborný poměr komfortu a dynamiky
- Nízká spotřeba i při dlouhých cestách
- Matná povrchová úprava vypadá levně
- Chybějící tlačítko na volantu působí podivně
- Ustupující chrom může být vnímán jako úspora
TEST Škoda Octavia Combi 1,5 TSI m-HEV – faceliftovaná verze se spotřebou pod 5 litrůAutoRoad
- Nízká spotřeba pod 5 litrů v kombinovaném provozu
- Povedený infotainment s 13palcovým displejem
- Solidní dynamika a přesné řízení
- Jízdní komfort na 18palcových kolech a rozbité silnici
- Lacinější plasty v některých částech interiéru
- Vysoká cena ve výbavě Exclusive Selection
Za volantem nové Škody Octavia: Po tříválci se nám stýskat nebudeAuto.cz
- Nízká spotřeba i při svižné jízdě
- Vyšší točivý moment dostupný od nižších otáček
- Příjemná pružnost a kultivovaný chod
- Méně vymezené převodové dráhy u manuálu
- Hlučnější chod dieselu
- Při předjíždění nutné podřadit o dva stupně
Testováno v roce 2025