Srovnání: Kia PV5 Cargo vs Kia PV5 Passenger | Autohled.cz
Motor
| Název | Cargo L2H1 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 89 kW |
| Max. rychlost | 135 Km/h |
| Zrychlení | 16 s |
Model
| Série | PV5 (SW1) (od 10/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1923 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4695 mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1860 / 2650 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 143 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | 12 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
Motor
| Název | Passenger |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 89 kW |
| Max. rychlost | 135 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
Model
| Série | PV5 (SW1) (od 10/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1899 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4695 mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 1330 / - l |
| Hmotnost | 2065 / 2600 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 143 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | minibus |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
+ Přidat vozidlo