Jihokorejská automobilka Kia nabízí celkem 21 modelů, namátkově třeba PV5 Cargo, PV5 Passenger, Ceed, Ceed Sportswagon nebo EV2. PV5 Cargo patří s délkou 4,695 metru k těm menším, šířka je pak 1,895 m, výška 1,923 m.
PV5 Cargo se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z února 2026. Základní výbava Essential L2H1 startuje na 964 980 Kč, model je dostupný v 3 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou Cargo L2H1. PV5 Cargo se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například česká automobilka Škoda nabízí Octavia Combi s motorem Combi 2.0 TSI 4x4 DSG za 969 900 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Cargo L2H1 ve výbavě Essential L2H1 platili přibližně 9 961 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 230 340 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Kia PV5 Cargo je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Kia Finance v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
Značka Kia získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,2 z 10 a obsadila 10. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Kia dlouhodobou průměrnou poruchovost 28,3 % (13. z 14 značek v žebříčku).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 89 kW - 120 kW |
| Maximální rychlost | 135 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 12 - 16 s |
| Série | PV5 (SW1) Cargo (od 10/25) |
| Začátek výroby | SW1 |
| Začátek výroby modelu | PV5 Cargo L2H1 (51,5 kWh) |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1923mm |
| Šířka | 2255mm |
| Délka | 4695mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1860 - 1960/2650 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 143 |
| Kombinovaná | 19 - -l/100km |
| Město | 11 - 12 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 297 - 416 km |
| Dojezd WLTP | 297 - 416 km |
| Dojezd město | 427 - 596 km |
| Kapacita baterie hrubá | 51 - 71 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 284 - 385 kg |
| Technologie baterie | Nikl-kobalt-mangan (NCM) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu uprostřed |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 964 980 Kč - 1 064 980 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Kia z PV5 najednou udělala pick-up, přijde i do Nizozemska?Autovisie
- Velká nakládací plocha (2,42 × 1,75 m)
- Dvě velikosti baterie (51,5 / 71,2 kWh)
- Cena od cca 25 000 € v Koreji
- V Evropě nejsou pick-upy tak oblíbené
- Pouze s motorem 163 koní (bez výkonnější verze)
- Nižší dojezd než u Cargo verze
Recenzent považuje Kia PV5 za průlomový elektrický užitkový vůz díky modularitě, praktičnosti a výbornému poměru cena/výkon. Zdůrazňuje novou skateboard platformu a potenciál pro další modely, což podle něj výrazně posouvá celý segment.Fully Charged Show
- Modulární skateboard platforma umožňuje různé nástavby.
- Výborný poměr cena/výkon v segmentu elektrických dodávek.
- Praktické řešení nákladového prostoru s variabilní konfigurací.
- Zatím chybí rozsáhlejší síť servisních partnerů pro užitkové vozy.
- Omezený dojezd při plném zatížení oproti dieselovým konkurentům.