| Název | Kia Sorento 1.6 T-GDI Plug-in-Hybrid AWD automat |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 185 kW |
| Max. rychlost | 183 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Sorento (MQ4) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1695 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 4815 mm |
| Rozvor | 2815 mm |
| Objem kufru | 693 / 898 l |
| Hmotnost | 2065 / 2520 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 176 |
| Kombinovaná | 1 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 47 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1010 kg |
| Cena | 1 199 980 Kč |
| Název | 2.0 TSI 4x4 DSG |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 226 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Kodiaq (PS) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1679 mm |
| Šířka | 1864 mm |
| Délka | 4758 mm |
| Rozvor | 2791 mm |
| Objem kufru | 910 / - l |
| Hmotnost | 1777 / 2340 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 189 |
| Kombinovaná | 7.3 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 58 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2300 kg |
| Cena | 995 000 Kč |
Kodiaq startuje na 995 000 Kč a nabízí jeden z největších kufrů v segmentu (910 l). Sorento za 1 224 980 Kč je dražší, ale přidává silnější motory (až 185 kW), propracovanější pohon 4×4 a sedmiletou záruku. Kodiaq vyhrává poměrem cena/prostor — za milion dostanete sedmimístné SUV od Škody. Sorento osloví ty, kdo chtějí více výkonu a delší záruku.