| Název | D200 AWD automat |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1250 RPM |
| Objem | 1999 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 147 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Defender (L663) (od 06/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1974 mm |
| Šířka | 2008 mm |
| Délka | 4323 mm |
| Rozvor | 2587 mm |
| Objem kufru | 297 / - l |
| Hmotnost | 2316 / 2970 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 226 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 89 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | 118 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 1 839 466 Kč |
| Název | P400 automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 2996 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 294 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Range Rover Velar (L560) (od 02/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1657 mm |
| Šířka | 1933 mm |
| Délka | 4797 mm |
| Rozvor | 2874 mm |
| Objem kufru | 552 / - l |
| Hmotnost | 2085 / 2670 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 214 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 83 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 79 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 1 866 836 Kč |