| Název | P270e AWD automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 198 kW |
| Max. rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Discovery Sport (L550) (od 09/19) |
| model od | 2019 |
| motor od | 2019 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1727 mm |
| Šířka | 1894 mm |
| Délka | 4597 mm |
| Rozvor | 2741 mm |
| Objem kufru | 780 / - l |
| Hmotnost | 2168 / 2750 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 212 |
| Kombinovaná | 3.9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 58 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 400 379 Kč |
| Název | P160 FWD |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 1497 ccm |
| Převodovka | m (9) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 118 kW |
| Max. rychlost | 199 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Range Rover Evoque (L551) (od 06/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1649 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 4371 mm |
| Rozvor | 2681 mm |
| Objem kufru | 472 / - l |
| Hmotnost | 1792 / 2300 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 212 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 67 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 313 000 Kč |