| Název | Lynk & Co 01 1.5TD PHEV 3DHT Pro |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | a (3) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 206 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | 01 (CX11) (od 11/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1694 mm |
| Šířka | 1860 mm |
| Délka | 4545 mm |
| Rozvor | 2734 mm |
| Objem kufru | 466 / - l |
| Hmotnost | 1935 / 2350 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 213 |
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 42 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 999 995 Kč |
| Název | Lynk & Co 08 1.5TD PHEV 3DHT Pro |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | a (3) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 257 kW |
| Max. rychlost | 185 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | 08 (DX11) (od 06/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1685 mm |
| Šířka | 1915 mm |
| Délka | 4820 mm |
| Rozvor | 2848 mm |
| Objem kufru | 540 / - l |
| Hmotnost | 2112 / 2612 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 186 |
| Kombinovaná | 20 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 60 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 349 995 Kč |