| Název | -Benz C 43 AMG T-Modell AMG Line Premium 4MATIC SPEEDSHIFT MCT 9G |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 5000 RPM |
| Objem | 1991 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 310 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Třída C (S 206) (od 07/22) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1466 mm |
| Šířka | 1824 mm |
| Délka | 4791 mm |
| Rozvor | 2865 mm |
| Objem kufru | 490 / - l |
| Hmotnost | 1885 / 2400 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 2 165 900 Kč |
| Název | VLE 300 Electric 203 kW |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | AT () |
| Pohon | |
| Výkon | 203 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 9.5 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | MPV |
| Výška | 1943 mm |
| Šířka | 1999 mm |
| Délka | 5309 mm |
| Rozvor | 3342 mm |
| Objem kufru | 795 / 4078 l |
| Hmotnost | 2720 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 18.6 kWh/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 8 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 2 288 896 Kč |