Více o modelu Mercedes-Benz VLE si přečtěte v našem magazínu: Mercedes-Benz VLE: elektrická limuzína pro osm lidí. První informace o modelu jsme přinesli v článku Mercedes VLE manévruje jako CLA.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | AT |
| Poháněná náprava | |
| Výkon | 203 kW - 300 kW |
| Maximální rychlost | 180 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 6 - 9 s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | MPV |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1943mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 5309mm |
| Rozvor | 3342 mm |
| Objem kufru | 795 / 4078 l |
| Hmotnost | 2720 - 2790/- - - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 18 - 21l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 630 - 700 km |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 115 kWh |
| Kapacita baterie netto | 115 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Li-ion NCM 800V |
| Nabíjecí výkon AC | 11 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 300 kW |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 8 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 054 000 Kč - 2 340 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2500 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |