Německá automobilka Mercedes-Benz nabízí celkem 58 modelů, namátkově třeba Citan Mixto, Citan VAN, eCitan VAN, EQV nebo eSprinter VAN. V patří s délkou 5,14 metru k těm větším, šířka je pak 1,928 m, výška 1,901 m.
V se vyrábí ve čtyřech různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z dubna 2026.
Dostupná je verze s devítistupňovou automatickou převodovkou V 220 d 9G-TRONIC. V se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem zadních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci třeba německá automobilka Mercedes-Benz nabízí GLA AMG s motorem 35 AMG 4MATIC SPEEDSHIFT DCT 8G za 1 488 300 Kč.
Aktuální generace Mercedes-Benz V je v prodeji od roku 2024.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za V 220 d 9G-TRONIC ve výbavě V 220 d platili přibližně 15 339 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 354 680 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Mercedes-Benz V je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Mercedes Financial Services v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 120 kusů modelu Mercedes-Benz V, z toho 77 nových a 43 ojetých. Tím se řadí jako 63. nejregistrovanější vůz v ČR. Podobný počet registrací měly Peugeot Rifter (121 kusů), Peugeot 2008 (124 kusů) nebo Mercedes-Benz C (124 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 1 497 kusů.
Značka Mercedes-Benz získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 7,8 z 10 a obsadila 17. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Mercedes-Benz dlouhodobou průměrnou poruchovost 18,5 % (1. z 14 značek v žebříčku).
Omlazený Mercedes-Benz třídy V se po nedávném faceliftu sebevědomě pasuje do role absolutně nejluxusnějšího MPV na trhu, které dokáže cestujícím nabídnout opulentní komfort srovnatelný s vlajkovou lodí třídy S. Uvnitř precizně zpracované kabiny s puncem business třídy nově figuruje kompletně přepracovaný a výrazně modernější infotainment, přičemž pod kapotou pracují veskrze úsporné naftové dvoulitry, reprezentované například oblíbenými verzemi V 220 d či silnější V 300 d. Značnou překážku ke koupi však pochopitelně představuje astronomická, pro mnohé až závratně vysoká pořizovací cena, stejně jako nepříjemný detail, že se zmíněné vznětové agregáty při vyšším výkonovém zatížení projevují poněkud hrubým a nečekaně hlučným chodem. Ani sebelepší technologická výbava navíc nedokáže fyzikálně zamaskovat ryze užitkový původ vozu, takže se řidič musí na silnici smířit s typicky dodávkovými jízdními vlastnostmi, které se vytříbenému komfortnímu chování klasických osobních modelů nemohou vůbec rovnat. I přes tyto neodpáratelné dynamické nedostatky a tučný cenový příplatek je ale tento model doporučován jako mimořádně kompetentní volba, jež náročným zákazníkům i VIP flotilám spolehlivě doručí ten nejprémiovější palubní zážitek pro velký počet pasažérů.
| Palivo | Diesel Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | RWD |
| Výkon | 120 kW - 174 kW |
| Maximální rychlost | 193 - 220 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 - 10 s |
| Série | Třída V (W 447) (od 01/24) |
| Začátek výroby | W 447 |
| Začátek výroby modelu | V 220 d lang |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1901mm |
| Šířka | 2249mm |
| Délka | 5140mm |
| Rozvor | 3200 mm |
| Objem kufru | 1030 / - l |
| Hmotnost | 2205 - 2335/3100 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 7 - 10l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| typ | minibus |
| Počet míst | 6 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 486 000 Kč - 1 650 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2000 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Mercedes-Benz V v testu: MPV s jediným účelemautocar.co.uk
- Interiér působí prémiově od přídě k zádi
- Překvapivě přijatelné jízdní vlastnosti na dodávkové základně
- Nový infotainment funguje intuitivně
- Diesel motor je při vyšším zatížení hrubý a hlučný
- Cena může být závratná
- Omezené využití mimo roli luxusního převozu osob
Mercedes-Benz V v testu 2024topgear.com
- Luxusní interiér business třídy
- Premiový kabinový zážitek pro cestující
- Vynikající výbava a technologie po faceliftu
- Jízdní dynamika připomínající dodávku
- Závratně vysoká cena
- Diesel je při zatížení hrubý a hlučný