| Název | 53 AMG Coupé Premium 4MATIC+ SPEEDSHIFT TCT 9G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 2999 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 347 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | CLE (C 236) (od 01/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1434 mm |
| Šířka | 1861 mm |
| Délka | 4853 mm |
| Rozvor | 2875 mm |
| Objem kufru | 410 / - l |
| Hmotnost | 2000 / 2420 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | 15 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 66 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 2 280 850 Kč |
| Název | 63 S E PERFORMANCE 4MATIC SPEEDSHIFT MCT 9G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 5250 RPM |
| Objem | 1991 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 500 kW |
| Max. rychlost | 275 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | GLC (X 254) (od 08/23) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1635 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4749 mm |
| Rozvor | 2888 mm |
| Objem kufru | 620 / 1150 l |
| Hmotnost | 2310 / 2885 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 65 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 2 389 000 Kč |