| Název | E 53 Hybrid AMG 4MATIC SPEEDSHIFT TCT 9G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 3982 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 430 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Třída E (W 214) (od 04/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1472 mm |
| Šířka | 1880 mm |
| Délka | 4959 mm |
| Rozvor | 2961 mm |
| Objem kufru | 370 / - l |
| Hmotnost | 2390 / 2920 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 85 |
| Kombinovaná | 24 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2100 kg |
| Cena | 2 825 350 Kč |
| Název | E 53 Hybrid AMG T-Modell 4MATIC SPEEDSHIFT TCT 9G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 3982 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 430 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Třída E (S 214) (od 04/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1483 mm |
| Šířka | 1880 mm |
| Délka | 4959 mm |
| Rozvor | 2961 mm |
| Objem kufru | 460 / - l |
| Hmotnost | 2435 / 2975 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 85 |
| Kombinovaná | 25 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2100 kg |
| Cena | 2 873 750 Kč |