| Název | van CDI |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1950 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 84 kW |
| Max. rychlost | 0 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Sprinter (W 907/910) (od 10/19) |
| model od | 2018 |
| motor od | 2018 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 2616 mm |
| Šířka | 1993 mm |
| Délka | 5932 mm |
| Rozvor | 3665 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2176 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 71 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | listové pery |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 817 000 Kč |