| Název | 300 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 195 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | EQE (V 295) (od 05/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1510 mm |
| Šířka | 1961 mm |
| Délka | 4946 mm |
| Rozvor | 3120 mm |
| Objem kufru | 430 / - l |
| Hmotnost | 2375 / 2975 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 102 |
| Kombinovaná | 16.5 l/100km |
| Ve městě | 13 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 1 752 080 Kč |
| Název | 4S Performance baterie Plus Black Edition |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 300 kW |
| Max. rychlost | 230 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Taycan (Y1A) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1379 mm |
| Šířka | 1966 mm |
| Délka | 4963 mm |
| Rozvor | 2900 mm |
| Objem kufru | 407 / - l |
| Hmotnost | 2245 / 2880 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 127 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | 16 l/100km |
| Mimo město | 15 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 2 622 954 Kč |