Německá automobilka Porsche nabízí v součtu 30 modelů, namátkově třeba 911 Carrera Coupé, 911 Carrera GTS Coupé, 911 Carrera T Coupé, 911 GT3 nebo 911 GT3 RS. Taycan patří s délkou 4,963 metru k těm větším, šířka je pak 1,966 m, výška 1,379 m. Míry průměrného coupé jsou pak 4,74 m na délku, 1,93 m na šířku a 1,34 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů velmi sportovního charakteru, nejčastěji třídvéřové absentující B sloupek.
Taycan se vyrábí ve čtyřech různých motorizacích. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou Performance baterie Plus. Vůz Porsche Taycan lze sehnat jak ve variantě s pohonem kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací 4S Performance baterie Plus Black Edition a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 167 tisíc Kč.
Aktuální generace Porsche Taycan je v prodeji od roku 2024.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 4S Performance baterie Plus Black Edition ve výbavě Taycan platili přibližně 28 799 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 665 880 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Porsche Taycan je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 9 kusů modelu Porsche Taycan, z toho 2 nové a 7 ojetých.
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 109 kusů.
Značka Porsche získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 7,6 z 10 a obsadila 20. místo z 39 značek.
Norský youtuber Bjørn Nyland model otestoval celkem 6× v letech 2022 napříč 4 variantami a generacemi. Nejlepší naměřené hodnoty: při 90 km/h 150 Wh/km (dosah 579 km) (4S 93 kWh), při 120 km/h 203 Wh/km (dosah 425 km) (4S 93 kWh), špičkový výkon DC nabíjení 261 kW (93 kWh). Závorka u každé hodnoty uvádí konkrétní variantu a rok testu — výsledky novější generace se proto mohou výrazně lišit od starších verzí. Data pocházejí z jeho veřejné testovací databáze, která obsahuje měření za pevně kontrolovaných podmínek (ustálená rychlost, GPS verifikace, zaznamenaný stav baterie).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 300 kW - 440 kW |
| Maximální rychlost | 230 - 250 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 - 4 s |
| Série | Taycan (Y1A) (od 03/24) |
| Začátek výroby | Y1A |
| Začátek výroby modelu | Taycan 4 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1379mm |
| Šířka | 2144mm |
| Délka | 4963mm |
| Rozvor | 2900 mm |
| Objem kufru | 407 / - l |
| Hmotnost | 2245 - 2325/2795 - 2880 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 127 |
| Kombinovaná | 17 - -l/100km |
| Město | 14 - 16 l/100km |
| Mimo město | 13 - 15 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 560 - 680 km |
| Dojezd WLTP | 560 - 680 km |
| Dojezd město | 622 - 824 km |
| Kapacita baterie hrubá | 89 - 105 kWh |
| Kapacita baterie netto | 82 - 97 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 622 954 Kč - 3 122 596 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |
Porsche Taycan Turbo GT je nejrychleji akcelerujícím modelem v historii značky, který svými parametry na trati i silnici překonává moderní hyperauta. Recenzent je fascinován brutální dynamikou a pokročilým inženýrstvím, které zahrnuje výrazné snížení hmotnosti a efektivní elektroniku motorů.Autotrader
- Extrémní maximální výkon 1 100 koní a brutální točivý moment 1 340 Nm.
- Rekordní zrychlení z nuly na 100 km/h za pouhé 2,2 sekundy.
- Inovativní režim Attack Mode umožňující krátkodobé zvýšení výkonu stisknutím tlačítka.
- Složitá a potenciálně matoucí posloupnost různých úrovní výkonu v závislosti na režimu.