| Název | 450+ Electric Art Advanced |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 265 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | EQS SUV (X 296) (od 12/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1718 mm |
| Šířka | 1959 mm |
| Délka | 5125 mm |
| Rozvor | 3210 mm |
| Objem kufru | 645 / - l |
| Hmotnost | 2695 / 3265 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 178 |
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | 16 l/100km |
| Mimo město | 15 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 3 063 720 Kč |
| Název | Turbo |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 470 kW |
| Max. rychlost | 260 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Macan (XAB) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1621 mm |
| Šířka | 1938 mm |
| Délka | 4784 mm |
| Rozvor | 2893 mm |
| Objem kufru | 480 / - l |
| Hmotnost | 2405 / 2950 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 224 |
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 2 961 634 Kč |