Porsche Macan Turbo ve verzi Turbo je vůz vyšší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 470 kW (639 koní) a točivým momentem 1130 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 3 sekundy a maximální rychlost je 260 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 195,4 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 95 kWh (netto) umožňuje dojezd až 590 km dle WLTP při kombinované spotřebě 18 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 784 mm, šířkou 1 938 mm a výškou 1 621 mm (rozvor 2 893 mm) patří do kategorie Vyšší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 480 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 405 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 950 kg. Brzděný přívěs může vážit až 2 500 kg. Světlá výška 224 mm a průměr otáčení 12 m doplňují profil vozu.
Cena Porsche Macan Turbo Turbo startuje na 2 961 634 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 1. 4. 2026.
| Název | Turbo |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 470 kW |
| Maximální rychlost | 260 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 s |
| Série | Macan (XAB) Turbo (od 06/24) |
| Začátek výroby | XAB |
| Začátek výroby modelu | Macan Turbo |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1621mm |
| Šířka | 2152mm |
| Délka | 4784mm |
| Rozvor | 2893 mm |
| Objem kufru | 480 / - l |
| Hmotnost | 2405 / 2950 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 224 |
| Přední nájezdový úhel | 12 |
| Zadní nájezdový úhel | 20 |
| Přechodový úhel | 18 |
| Hloubka brodění | 300 |
| Kombinovaná | 18l/100km |
| Město | 14 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 590 km |
| Dojezd WLTP | 590 km |
| Dojezd město | 746 km |
| Kapacita baterie hrubá | 100 kWh |
| Kapacita baterie netto | 95 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 600 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW), 33 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 150,0 kW); 80%: 21 min. (DC nabíjecí stanice 270,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 961 634 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2500 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |