| Název | V 220 d 9G-TRONIC |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1200 RPM |
| Objem | 1950 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 193 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Třída V (W 447) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1901 mm |
| Šířka | 1928 mm |
| Délka | 5140 mm |
| Rozvor | 3200 mm |
| Objem kufru | 1030 / - l |
| Hmotnost | 2215 / 3100 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 57 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 6 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 1 486 000 Kč |
| Název | Volkswagen Multivan 2.0 TDI 110kW DSG7 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1968 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Van |
| Výška | 1909 mm |
| Šířka | 1941 mm |
| Délka | 4973 mm |
| Rozvor | - |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 1 251 251 Kč |