Srovnání: MINI Aceman vs MINI Cooper Electric -dvéřové | Autohled.cz
Motor
| Název | John Cooper Works |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 135 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
Model
| Série | Aceman (J05) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
Rozměry
| Výška | 1514 mm |
| Šířka | 1754 mm |
| Délka | 4079 mm |
| Rozvor | 2606 mm |
| Objem kufru | 300 / - l |
| Hmotnost | 1720 / 2170 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 143 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
Motor
| Název | Cooper 3dveře E |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 135 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
Model
| Série | MINI (J01) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
Rozměry
| Výška | 1460 mm |
| Šířka | 1756 mm |
| Délka | 3858 mm |
| Rozvor | 2526 mm |
| Objem kufru | 210 / - l |
| Hmotnost | 1615 / 1990 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
+ Přidat vozidlo