| Název | 2.4 Plug-In Hybrid 4WD |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 2360 ccm |
| Převodovka | (0) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 225 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Outlander (GN0W) (od 03/25) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1746 mm |
| Šířka | 1862 mm |
| Délka | 4719 mm |
| Rozvor | 2704 mm |
| Objem kufru | 495 / - l |
| Hmotnost | 2070 / 2665 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 195 |
| Kombinovaná | 0.8 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 53 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 299 950 Kč |
| Název | 300e |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | UX (EZA1) (01/21 - 07/25) |
| model od | 2019 |
| motor od | 2019 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1545 mm |
| Šířka | 1840 mm |
| Délka | 4495 mm |
| Rozvor | 2640 mm |
| Objem kufru | 367 / - l |
| Hmotnost | 1875 / 2245 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 140 |
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | 12 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 300 000 Kč |