| Název | -e van 3,5t N-CONNECTA |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1997 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 77 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Interstar (NDA/NDB/NDC) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 2498 mm |
| Šířka | 2080 mm |
| Délka | 5685 mm |
| Rozvor | 3585 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2053 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 165 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 200 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
| Cena | 978 890 Kč |
| Název | 1.5 VC-T Mild-Hybrid Xtronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2800 RPM |
| Objem | 1497 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | X-Trail (T33) (od 09/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1720 mm |
| Šířka | 1840 mm |
| Délka | 4680 mm |
| Rozvor | 2705 mm |
| Objem kufru | 585 / - l |
| Hmotnost | 1668 / 2100 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 959 990 Kč |