| Název | Opel Astra Sports Tourer 1.5 CDTI 96kW AT8 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 96 kW |
| Max. rychlost | 209 Km/h |
| Zrychlení | 10.6 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Kombi |
| Výška | 1443 mm |
| Šířka | 1859 mm |
| Délka | 4642 mm |
| Rozvor | 2732 mm |
| Objem kufru | 597 / 1634 l |
| Hmotnost | 1363 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 132 g/km |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 599 990 Kč |
| Název | Cargo L1H1 1.2 DI Turbo Start/Stop |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 81 kW |
| Max. rychlost | 167 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Combo (COMBO-E) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1825 mm |
| Šířka | 1848 mm |
| Délka | 4401 mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1329 / 1940 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 145 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 61 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 670 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 629 990 Kč |