| Název | 1.2 Hybrid 110 Business e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 189 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | 208 (U) (od 11/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1430 mm |
| Šířka | 1745 mm |
| Délka | 4055 mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 352 / 824 l |
| Hmotnost | 1165 / 1595 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | torzní tyč |
| Nebrzděný | 580 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 560 000 Kč |
| Název | Lite |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 6 kW |
| Max. rychlost | 45 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Microlino (od 06/24) |
| model od | 2019 |
| motor od | 2019 |
| Třída vozidla | Lehké čtyřkolové vozidlo |
| Výška | 1501 mm |
| Šířka | 1473 mm |
| Délka | 2519 mm |
| Rozvor | 1566 mm |
| Objem kufru | 230 / - l |
| Hmotnost | 596 / 750 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 125 |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 468 000 Kč |