| Název | 1.2 Hybrid 110 Business e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 189 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | 208 (U) (od 11/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1430 mm |
| Šířka | 1745 mm |
| Délka | 4055 mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 352 / 824 l |
| Hmotnost | 1165 / 1595 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | torzní tyč |
| Nebrzděný | 580 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 560 000 Kč |
| Název | 1.2 DI Turbo |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 194 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Corsa (CORSA-F) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1435 mm |
| Šířka | 1765 mm |
| Délka | 4061 mm |
| Rozvor | 2538 mm |
| Objem kufru | 309 / - l |
| Hmotnost | 1175 / 1620 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 580 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 459 990 Kč |
Opel Corsa a Peugeot 208 stojí na stejné platformě a sdílejí motory, ale design je odlišuje. Corsa startuje na 459 990 Kč (akčně od 399 990 Kč), Peugeot 208 na 470 000 Kč (akčně od 379 000 Kč). Corsa nabízí přehlednější ovládání, 208 zaujme odvážnějším interiérem s i-Cockpitem. Oba mají srovnatelný kufr (~310–350 l) a spotřebu od 4 l/100 km.