| Název | 1.2 Hybrid 145 e-DSC6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 201 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | 3008 (K) (od 02/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1641 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4542 mm |
| Rozvor | 2739 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 1648 / 2080 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 198 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 652 892 Kč |
| Název | e-C3 Van |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 83 kW |
| Max. rychlost | 132 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | C3 (C) (od 03/25) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1567 mm |
| Šířka | 1755 mm |
| Délka | 4015 mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 0 / 710 l |
| Hmotnost | 1518 / 1745 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 163 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 550 kg |
| Brzděný | 550 kg |
| Cena | 670 219 Kč |