Srovnání: Porsche 911 GT3 RS vs Porsche 911 Targa GTS | Autohled.cz
Motor
| Název | Turbo 50 Jahre Coupé PDK |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Zadní motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 8500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 6300 RPM |
| Objem | 3996 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 386 kW |
| Max. rychlost | 296 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
Model
| Série | 911 (992) (od 08/22) |
| model od | 2019 |
| motor od | 2019 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
Rozměry
| Výška | 1322 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 4572 mm |
| Rozvor | 2457 mm |
| Objem kufru | 264 / - l |
| Hmotnost | 1525 / 1795 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 100 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | 20 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 64 l |
| Emisní norma | Euro 6d-ISC-FCM |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 75 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Motor
| Název | Targa 4 GTS PDK |
| Palivo | Hybrid |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Zadní motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 2981 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 398 kW |
| Max. rychlost | 312 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
Model
| Série | 911 (992) (od 12/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
Rozměry
| Výška | 1298 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4553 mm |
| Rozvor | 2450 mm |
| Objem kufru | 163 / - l |
| Hmotnost | 1820 / 2135 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 122 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 18 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 63 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | cabrio |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
+ Přidat vozidlo