| Název | PDK |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1900 RPM |
| Objem | 2894 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 260 kW |
| Max. rychlost | 272 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Panamera (972) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1423 mm |
| Šířka | 1937 mm |
| Délka | 5052 mm |
| Rozvor | 2950 mm |
| Objem kufru | 494 / - l |
| Hmotnost | 1960 / 2505 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 132 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | 15 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 75 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2200 kg |
| Cena | 3 043 628 Kč |
| Název | 4S Performance baterie Plus Black Edition |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 300 kW |
| Max. rychlost | 230 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Taycan (Y1A) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1379 mm |
| Šířka | 1966 mm |
| Délka | 4963 mm |
| Rozvor | 2900 mm |
| Objem kufru | 407 / - l |
| Hmotnost | 2245 / 2880 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 127 |
| Kombinovaná | 17 kWh/100km |
| Ve městě | 16 kWh/100km |
| Mimo město | 15 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 2 622 954 Kč |
Porsche Taycan a Panamera reprezentují stejnou filozofii sportovního luxusu jen s odlišným pohonem. Taycan od 2 622 000 Kč nabízí 300–440 kW elektrický pohon, okamžitou odezvu a 800V architekturu s rychlým nabíjením, Panamera od 2 984 000 Kč sází na 260–400 kW benzinové motory s dálkovým komfortem a možností plug-in hybridu. Taycan je technologicky aktuálnější s ostřejšími reakcemi ve městě a o 362 tisíc Kč levnější, Panamera má větší zavazadlový prostor a klid při dlouhých cestách bez nabíjecí logistiky. Pro denní use s wallboxem volte Taycan, pro dálnice bez kompromisů Panameru.