| Název | 1.0 TSI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 70 kW |
| Max. rychlost | 183 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Kamiq (NW) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1562 mm |
| Šířka | 1793 mm |
| Délka | 4241 mm |
| Rozvor | 2651 mm |
| Objem kufru | 400 / - l |
| Hmotnost | 1231 / 1687 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 188 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 494 900 Kč |
| Název | 1.0 TSI OPF |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 70 kW |
| Max. rychlost | 184 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Taigo (CS) (od 10/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1518 mm |
| Šířka | 1757 mm |
| Délka | 4266 mm |
| Rozvor | 2554 mm |
| Objem kufru | 440 / - l |
| Hmotnost | 1229 / 1680 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 40 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 610 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 529 900 Kč |
Taigo a Kamiq sdílejí platformu MQB-A0 i motory 1.0 a 1.5 TSI (70-110 kW). Kamiq začíná na 494 900 Kč, Taigo startuje výše na 529 900 Kč. Kamiq má vyšší a praktičtější střechu pro 400 l kufr, Taigo si připlácí za sportovnější design s kupé linií zadní části. Pro rodinu pohodlnější Kamiq, designově emotivnější Taigo - mechanicky se ale jezdí téměř totožně.