| Název | 2.0 TSI 4x4 DSG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 228 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Octavia (NX) (od 05/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1470 mm |
| Šířka | 1829 mm |
| Délka | 4698 mm |
| Rozvor | 2686 mm |
| Objem kufru | 600 / - l |
| Hmotnost | 1537 / 2040 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 158 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1700 kg |
| Cena | 609 900 Kč |
| Název | 2.0ie Lineartronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 1995 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 199 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Impreza (G6/G6-SS) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1515 mm |
| Šířka | 1780 mm |
| Délka | 4490 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 315 / - l |
| Hmotnost | 1574 / 2100 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 48 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 845 000 Kč |