Srovnání: Toyota bZ4X vs Kia EV5 | Autohled.cz
Motor
| Název | Comfort |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 123 kW |
| Max. rychlost | 140 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
Model
| Série | bZ4X (EAM) (od 09/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1650 mm |
| Šířka | 1860 mm |
| Délka | 4690 mm |
| Rozvor | 2850 mm |
| Objem kufru | 452 / - l |
| Hmotnost | 2014 / 2465 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 201 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
Motor
| Název | Earth |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 160 kW |
| Max. rychlost | 165 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
Model
| Série | EV5 (OV1) (od 11/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1675 mm |
| Šířka | 1875 mm |
| Délka | 4610 mm |
| Rozvor | 2750 mm |
| Objem kufru | 566 / - l |
| Hmotnost | 2069 / 2580 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 167 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
+ Přidat vozidlo