| Název | 2.0 Hybrid |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4400 RPM |
| Objem | 1987 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 131 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Corolla (E210) (od 02/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1435 mm |
| Šířka | 1790 mm |
| Délka | 4370 mm |
| Rozvor | 2640 mm |
| Objem kufru | 313 / - l |
| Hmotnost | 1460 / 1910 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 3 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 43 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 450 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 723 900 Kč |
| Název | e |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 70 kW |
| Max. rychlost | 135 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | 500 (FA1) (od 11/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Miniauto |
| Výška | 1527 mm |
| Šířka | 1683 mm |
| Délka | 3632 mm |
| Rozvor | 2322 mm |
| Objem kufru | 185 / - l |
| Hmotnost | 1330 / 1635 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 699 000 Kč |