| Název | 1.5 eTSI DSG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 196 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | T-Roc (A2) (od 11/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1573 mm |
| Šířka | 1828 mm |
| Délka | 4373 mm |
| Rozvor | 2629 mm |
| Objem kufru | 475 / - l |
| Hmotnost | 1465 / 1980 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 730 kg |
| Brzděný | 1300 kg |
| Cena | 699 000 Kč |
| Název | 1.0 TSI OPF |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 70 kW |
| Max. rychlost | 184 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Taigo (CS) (od 10/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1518 mm |
| Šířka | 1757 mm |
| Délka | 4266 mm |
| Rozvor | 2554 mm |
| Objem kufru | 440 / - l |
| Hmotnost | 1229 / 1680 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 40 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 610 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 529 900 Kč |
Taigo startuje na 529 900 Kč (v akci od 490 000 Kč) a zaujme kupé střechou. T-Roc za 699 000 Kč je o třídu výš — o 10 cm delší (4,37 vs 4,27 m) s větším kufrem (475 vs 440 l). Motory sdílejí (70–110 kW), ale T-Roc nabídne i silnější varianty. Taigo je stylovější alternativa za nižší cenu, T-Roc praktičtější volba na každý den.