| Název | 3.0 V6 eHybrid Elegance 4MOTION Tiptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5300 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1340 RPM |
| Objem | 2995 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 280 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Touareg (CR) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1712 mm |
| Šířka | 1984 mm |
| Délka | 4902 mm |
| Rozvor | 2903 mm |
| Objem kufru | 665 / - l |
| Hmotnost | 2444 / 3020 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 75 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 1 919 900 Kč |
| Název | Traverse 2.5 Turbo 328 HP |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | I4 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 442 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 2488 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | AWD |
| Výkon | 245 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | 1775 mm |
| Šířka | 2019 mm |
| Délka | 5192 mm |
| Rozvor | 3073 mm |
| Objem kufru | / 2775 l |
| Hmotnost | 2174 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 11.2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 82.1 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 8 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | 2268 kg |
| Cena | - Kč |