| Název | Quadrifoglio Q4 AT8 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2500 RPM |
| Objem | 2891 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 382 kW |
| Max. rychlost | 285 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Stelvio (949) Quadrifoglio (06/23 - 09/25) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1689 mm |
| Šířka | 1955 mm |
| Délka | 4701 mm |
| Rozvor | 2818 mm |
| Objem kufru | 525 / - l |
| Hmotnost | 1925 / 2460 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 11 l/100km |
| Ve městě | 17 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Velikost nádrže | 64 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 2 829 000 Kč |