| Název | SQ7 TFSI tiptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 3996 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 373 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Q7 (4M) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1703 mm |
| Šířka | 1970 mm |
| Délka | 5072 mm |
| Rozvor | 3002 mm |
| Objem kufru | 887 / - l |
| Hmotnost | 2275 / 2940 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 245 |
| Kombinovaná | 12 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 85 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 891 900 Kč |