| Název | sedan 2.0 TFSI S tronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4300 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 244 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | A6 (C9) sedan (od 07/25) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1452 mm |
| Šířka | 1875 mm |
| Délka | 4999 mm |
| Rozvor | 2923 mm |
| Objem kufru | 492 / - l |
| Hmotnost | 1845 / 2395 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 56 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 443 000 Kč |
| Název | 300h automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5700 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3600 RPM |
| Objem | 2487 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 160 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | ES (XZ1L) (od 10/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1445 mm |
| Šířka | 1865 mm |
| Délka | 4975 mm |
| Rozvor | 2870 mm |
| Objem kufru | 454 / - l |
| Hmotnost | 1680 / 2150 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 150 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 621 000 Kč |