| Název | 3.0 TFSI quattro tiptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1370 RPM |
| Objem | 2995 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 250 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Q8 (4M) (od 09/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1697 mm |
| Šířka | 1995 mm |
| Délka | 4992 mm |
| Rozvor | 2998 mm |
| Objem kufru | 605 / - l |
| Hmotnost | 2175 / 2830 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 245 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 85 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2800 kg |
| Cena | 2 162 900 Kč |
| Název | xDrive30d Steptronic Sport |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 2993 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 219 kW |
| Max. rychlost | 233 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | X5 (G05) (od 04/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1765 mm |
| Šířka | 2004 mm |
| Délka | 4935 mm |
| Rozvor | 2975 mm |
| Objem kufru | 650 / - l |
| Hmotnost | 2295 / 2950 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 214 |
| Kombinovaná | 7.2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 168 400 Kč |
Q8 startuje na 2 162 900 Kč s kufrem 605 l, X5 na 2 353 000 Kč s kufrem 650 l. BMW nabízí vyšší základní výkon (219 kW vs 170 kW u Audi) a tradičně lepší jízdní dynamiku. Audi kontruje technologickým interiérem a nižší cenou. Oba mají pohon 4×4 a dieselové i benzinové motory — X5 je pro řidiče, Q8 pro technologické nadšence.